Hakkımızda

Biz Kimiz?

Saray Ciğercisi, sakatatta kaliteyi ve müşteri memnuniyetini önemser.

HAKKIMIZDA

SARAY CİĞERCİSİ; Kırmızı et dünyasında katma değeri yüksek olan sakatat sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimini kendine ilke edinmiştir. Dedelerimizin, at sırtında kafeslerle, İstanbul’da mahalle mahalle dolaşarak sakatat satmaya başlaması 1930’lu yıllara dayanır. 3 kuşaktır süregelen perakende hizmetimiz 1988 yılından günümüze kadar’da toptan hizmetimizle yola devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Gerek perakende, gerekse toptan hizmetimizde önceliğimiz hijyen olup, siz saygı değer tüketicilerimize kaliteyi sunmaktadır. Sakatat pazarındaki güvenilirliğimizde öncelikle tüketicinin sağlığına verdiğimiz bu önemin bir sonucu ve dolayısıyla haklı gururumuzdur.

VİZYONUMUZ

SARAY CİĞERCİSİ; tüketicinin memnuniyetini göz önünde bulundurarak her geçen gün çıtayı yükseltiyor. Modern tesisi, uzman kadrosu ve hızlı ulaşım kabiliyetiyle verimliliğini her şartta maksimum seviyede tutuyor. Önceliği insan sağlığı olan Saray Ciğercisi, istikrarlı duruşuyla sektörün lider grupları arasındaki yerini yıllardır korumaktadır.